- Unieke collectie eikenhout voor binnen
- Maatwerk in eigen beheer
- Eiken (tafel)bladen op maat (mm)
- Unieke collectie oude eiken balken
Gietijzeren horeca onderstel - RVS look - 8x8 cm - voet: 40x70 - hoogte: 72 cm - horeca tafelonderstel met voet - gecoat metaal / staal
Een RVS look (horeca)tafel onderstel van gietijzer - met een voetplaat van 40x70 cm en 72 cm hoog - voor een tafel van 100x60 - 180x90 cm. Dit toegankelijke stalen horeca tafelonderstel is professioneel gecoat in een moderne RVS look! Lees meer
Horecatafel | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kleur | Koker | Afmeting | Hoogte | Voorraad | Prijs | Hoeveelheid | |
inox look | 8x8 cm | 40x70 cm | 108 cm | niet voorradig: indicatie 6 - 8 weken levertijd | €317,35
|
Gietijzeren (horeca)tafel onderstel - RVS look - koker: 8x8 cm - afmeting (montageplaat): 30x62 cm (2x 30x30 cm) - met voetplaat van 40x70 cm - hoogte: 108 cm - staal / metaal met zwarte poedercoating (fijnstructuur) - tafelonderstel voor een horecatafel van 100x60 t/m 180x90 cm.
Een RVS look "horeca tafelpoot" van stevig & voordelig gietijzer, ideaal voor een mooie horecatafel! Dit mooie stalen (horeca / bistro) tafelonderstel is voorzien van een hoogwaardige poedercoating. De toegankelijke vormgeving, de robuuste 8x8 cm "kokermaat", de stevige voetplaat en de moderne coating in RVS look zorgen voor een stijlvol horeca tafelonderstel, erg populair in combinatie met onze eiken tafelbladen.
Geschikt voor: Dit onderstel is geschikt voor tafelbladen met een afmeting van 100x60 cm (minimaal!) tot en met 180x90 cm en wordt met name gebruikt voor (horeca) tafels van 120-180x75-90 cm.
3-delig: Dit tafelonderstel wordt in 3 delen geleverd - inclusief bevestigingsmateriaal - en u dient deze zelf te monteren.
Dit tafelonderstel is gemaakt van (in vorm gegoten) gietijzer, ideaal voor binnen, en heeft een vrij ruw oppervlak. De poedercoating betreft een gladde coating, zonder structuur, met een lichte glans. Het onderstel heeft stevige stalen montageplaten met voorgeboorde gaten, wat zorgt voor een eenvoudige bevestiging. Het onderstel is aan de onderzijde voorzien van versteldoppen, zodat uw tafel(poot) altijd mooi recht staat!
Horeca onderstel:
Dit onderstel is onderdeel van onze "horeca serie". Een bistro / horeca tafel onderstel kenmerkt zich door een relatief licht gewicht, heeft een optimale prijs/kwaliteit verhouding en is daarnaast eenvoudig te hanteren, monteren & verplaatsen. Uiteraard worden onze horecatafel / bistrotafel onderstellen ook voor thuis gebruikt!
Een tafelblad van minimaal 2,7 cm dik.
Voor een centraal tafelonderstel adviseren wij een tafelblad van minimaal 2,7 cm dik. Anders dan bij een tafelpoten set wordt het tafelblad niet aan beide uiteinden ondersteund. Dit vergroot de kans op vervorming, met name bij dunnere tafelbladen, ook wanneer het blad voorzien is van staalprofielen.